Microsoft’a göre en iyisi Casper

Microsoft’a göre en iyisi Casper

Microsoft en iyi bilgisayar üreticisi olarak Casper’ı seçti.

Teknoloji devi Microsoft, her yıl düzenlediği “Yılın İş Ortakları Ödülleri”nin sahiplerini açıkladı. Microsoft, Türkiye’nin teknoloji lideri Casper’ı gösterdiği yüksek performans ve sunduğu örnek çözümler nedeniyle  “Dünya’nın En İyi Pc Üreticisi” ödülü ile onurlandırdı.

Microsoft, 2003 yılından bu yana her yıl gerçekleştirdiği “Worldwide Partner Conference” ın (WPC) 2010 yılı etkinliğini bu yıl Washington’da düzenledi. Microsoft’un her yıl tüm dünyadaki iş ortaklarını olarak bir araya getirdiği konferansta aynı zamanda çeşitli kategorilere ayrılmış olan “2010 Yılın İş Ortakları Ödülleri” de dağıtıldı.

Başarılı bir yıl geçiren ve yüksek performans gösteren birçok şirketin çeşitli kategorilerde yarıştığı ödül töreninde Casper, 3 bin bilgisayar üreticisi (OEM Orijinal Equipment Manufacture) arasından “Yılın En İyi Pc Üreticisi” seçildi. Amacı yeni yıl için yol haritasını görmek, iş ortaklarının tecrübe ve görüşlerini birbirlerine aktarılmasını sağlamak olan konferansa 110 ülkeden yaklaşık 3 bin Microsoft iş ortağı katıldı.

Ödülü, Microsoft İş Ortaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Jon Roskill’nın elinden alan Casper CEO’su Charlotte Anne Lamprecht, Casper’ın bu ödüle layık görülmesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Casper’ın her zaman en yeni teknolojileri dünya ile aynı anda tüketicilerine ulaştırdığını hatırlatan Lamprecht, “Amacımız dünyanın en başarılı ve en saygın bilişim şirketi olmak. Bu doğrultuda her yıl bir önceki yıldan daha iyisini başarabilmek için çalışıyor, işimizi daha da büyütmek için emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.
 

Etiketler :